Musical- és operett blog
2013. május 2., csütörtök
Remek előadás! Nagy Sándor & Vágó Betti - Szívbomba
Lájk, ha bejött az előadás! KLIKK!
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Ezeket sokan olvassák
Szinetár Dóra: "Járunk együtt fellépni és eddig úgy láttam, hogy ezzel nem is volt senkinek, semmi problémája"
Oszvald Marika lesz az Operettfalu nagykövete - Kerényi Miklós Máté is ott lesz
Akrobatikus kosárcsapat az Operettszínházban?
Emlékezetes képsor! Szinetár Dóra - Légy jó mindhalálig!
Nyílt gyermeknap Feke Pállal a Heim Pál és a Madarász kórházban
A régi nyár az Operettben - jegyek itt