Musical- és operett blog
2014. március 17., hétfő
Kifutott a La Paz luxushajó – Érkezik az Amerikai komédia az Átriumba
Új játszóhelyet avat az Operettszínház március 21-én: az Átrium Film-Színházban kiköt a La Paz luxushajó, fedélzetén egy új, zenés darabbal, az Amerikai komédiával.
Olvass tovább ITT
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Ezeket sokan olvassák
Szinetár Dóra: "Járunk együtt fellépni és eddig úgy láttam, hogy ezzel nem is volt senkinek, semmi problémája"
Oszvald Marika lesz az Operettfalu nagykövete - Kerényi Miklós Máté is ott lesz
Akrobatikus kosárcsapat az Operettszínházban?
Komáromban mutatják be az új magyar musicalt, A púpost
Nyílt gyermeknap Feke Pállal a Heim Pál és a Madarász kórházban
A régi nyár az Operettben - jegyek itt