Musical- és operett blog

2012. június 26., kedd

Azért vannak a jó barátok (Fejes Szandra, Bot Gábor, Serbán Attila, Tóth Attila, Szabó Réka, Polyák Lilla)

Lájk, ha bejött a felvétel! KLIKK!

Újabb bejegyzés Régebbi bejegyzés Főoldal

Ezeket sokan olvassák

  • Szinetár Dóra: "Járunk együtt fellépni és eddig úgy láttam, hogy ezzel nem is volt senkinek, semmi problémája"
  • Oszvald Marika lesz az Operettfalu nagykövete - Kerényi Miklós Máté is ott lesz
  • Akrobatikus kosárcsapat az Operettszínházban?
  • Komáromban mutatják be az új magyar musicalt, A púpost
  • Nyílt gyermeknap Feke Pállal a Heim Pál és a Madarász kórházban
  • A régi nyár az Operettben - jegyek itt

Új anyagok

Betöltés...

Jöhet egy játék?

Betöltés...

Népszerű bejegyzések a héten

  • Komáromban mutatják be az új magyar musicalt, A púpost
  • Függöny fel! Bereczki Zolival a Festetics Kastélyban - jegyek itt
  • Mészáros Árpád Zsolt is fellép a pálinkafesztiválon
  • Két győztes a II. Madách Musical Pályázaton
  • Nagy sikerrel mutatták be a Félőlény című musical-mesét a Győri Nemzeti Színházban
  • Feke Pál és Serbán Attila a Szívhang programban
  • Dolhai Attila és Janza Kata itt lép fel december 17-én
  • Több mint 60 ezren a szegedi szabadtérin - taroltak a musicalek
  • A régi nyár az Operettben - jegyek itt
  • A rendőrök fogták el a színházlátogatót
Állati kft. téma. Üzemeltető: Blogger.