Musical- és operett blog
2013. április 30., kedd
Remek előadás! Dolhai Attila és Szabó P. Szilveszter - Ma nagyot nőtt az árnyék (Elisabeth)
Lájk, ha kedveled
Dolhai Attila
előadását!
KLIKK!
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Ezeket sokan olvassák
Szinetár Dóra: "Járunk együtt fellépni és eddig úgy láttam, hogy ezzel nem is volt senkinek, semmi problémája"
Oszvald Marika lesz az Operettfalu nagykövete - Kerényi Miklós Máté is ott lesz
Akrobatikus kosárcsapat az Operettszínházban?
Emlékezetes képsor! Szinetár Dóra - Légy jó mindhalálig!
Nyílt gyermeknap Feke Pállal a Heim Pál és a Madarász kórházban
A régi nyár az Operettben - jegyek itt