Musical- és operett blog
2017. február 5., vasárnap
Szinetár Dóra: "szerettük, elfáradtunk"
"Jó kis vasárnap... erdő, Árpád Kilátó, Gazdálkodj Felelősen... szerettük, elfáradtunk." - közölte Szinetár Dóra vasárnap este.
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Ezeket sokan olvassák
Szinetár Dóra: "Járunk együtt fellépni és eddig úgy láttam, hogy ezzel nem is volt senkinek, semmi problémája"
Oszvald Marika lesz az Operettfalu nagykövete - Kerényi Miklós Máté is ott lesz
Akrobatikus kosárcsapat az Operettszínházban?
Komáromban mutatják be az új magyar musicalt, A púpost
Nyílt gyermeknap Feke Pállal a Heim Pál és a Madarász kórházban
A régi nyár az Operettben - jegyek itt